PolskiHiszpańskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » INFORMACJE- prezentacja i asysta

                                                                                                                                       

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Pogoda w Walencji

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Ogród botaniczny w Cullera

Promocje

123456

Chmura tagów

INFORMACJE- prezentacja i asysta

Agencja CentroBrokers ZAPEWNIA PAŃSTWU PROFESJONALNE WIZYTY REKONENSASOWE
DZIĘKI NASZYM WYKWALIFIKOWANYM AGENTOM ORAZ PRAWNIKÓW O SZEROKIM WACHLARZEM OFERT!


NASZE BIURO MOŻE POCHWALIĆ SIĘ PAŃSTWU BARDZO BOGATĄ OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE MOŻEMY POKAZAĆ PAŃSTWU TU NA MIEJSCU W HISZPANII.

W przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o przyjeździe do Hiszpanii i skontaktowaniu się z Naszą Polską Agencją Nieruchomości w Hiszpanii CentroBrokers całkowicie BEZPŁATNIE zaprezentujemy Państwu nasze Nieruchomości. Również całkowicie gratis w zależności od czasu i Naszych  możliwości pokażemy je  i absolutnie też bez ponoszenia przez Państwa kosztów udzielimy niezbędnych informacji w zakresie zakupu nieruchomości.
 
W sytuacji, jeśliby Państwu potrzebowali Naszej Pomocy  podczas Waszego pobytu w  zakresie załatwienia  formalności takich jak uzyskanie numeru N.I.E., założenia konta bankowego, i abyśmy zorganizowali i zaprezentowali Wam konkretne nieruchomości (oferując  nasz transport ) podczas Waszego pobytu, wynegocjowali korzystniejszą  cenę wybranej nieruchomości, asystowali i byli obecni podczas umowy notarialnej i udzielili wszelkiej niezbędnej pomocy w  załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności koniecznych do Waszego zamieszkania w Hiszpanii czyli podsumowując  Załatwiamy" wszelkie formalności związane z zakupem domu lub mieszkania w Hiszpanii od A do Z. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego w banku hiszpańskim na miejscu. Wszystko wyrabiamy na miejscu w Hiszpanii, bez pośredników i bez udziału biur pośredniczących na terenie Polski.
 
Usługi dotyczące zakupu nieruchomości oraz pomocy w załatwianiu formalności
1200 € - usługa podstawowa, na którą składają się dwie częśći:

 
 • 200 € (plus podatek VAT w wys. 21 %) - zaliczka na poczet asystencji  oraz pomocy w załatwieniu spraw administracyjnych np. uzyskanie numer N.I.E., założenia konta bankowego , płatna na konto najpóźniej 3 dni przed Państwa  przyjazdem. Jest to konieczność , abyśmy mogli przygotować i  zaplanować dla Państwa wizytę, w tym rezerwacje nieruchomości do pokazania.
 
 • 1000 € (plus podatek VAT w wys. 21 %) - dopłata przy sfinalizowanym zakupie nieruchomości, płatne najpóźniej w dniu zawarcia umowy ostatecznej/podpisania aktu notarialnego.

Istotnym faktem jest, iż nie wszystkie nieruchomości Agencji Nieruchomości Centrobrokers są dostępne na stronie,. są dostępne na stronie. Okoliczność ta wynika m.in. z tego, że są to tzw. nieruchomości perełki,które na rynku nieruchomości są 1 dzień a nawet kilka godzin... minut... . Również i podczas Waszego rekonesansu mogą pojawić się inne nieruchomości niedostępne na Naszej stronie, które dopiero co trafiły na rynek nieruchomości. W obydwu tych przypadkach udostępniamy je Państwo do wglądu i włączymy do programu Waszej wizyty rekonesansowej.. Jednkaże nie możemy zagwarantować, iż będą nieruchomości tego typu dostępne dla wszystkich chętnych i potencjalnych klentów.  Zabezpieczeniem, iż wybrana przez Nas nieruchomość będzie zarezerwowana przez Nas a tym samym  niedostępna dla innych oglądających- jest wpłacenie kwoty rezerwacyjnej Przyjętą praktyką w Hiszpanii przez wszystkie biura i agencje nieruchomości, co za tym idzie, również biuro nieruchomości CentroBrokers, pobiera wpłatę rezerwacyjną-zaliczkę w wysokości od 3.000 do 10.000 Euro i sporządzenie wstępnej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Zabezpiecza to nas przed tym, iż nikt po nas, oglądający nieruchomość, już jej nie kupi, a my mamy czas na spokojne zgromadzenie wszelkich dokumentów i formalności niezbędnych do dokanonania  zakupu.

Na usługę podstawową składają się m.in. następujące czynności :
1. przygotowanie wizyty rekonesansowej. Bardzo ułatwia nam zadanie, wypełnienie przez  Państwa formularza dostępnego na Naszej stronie          internetowej w zakładce Co chcesz kupić?  , przed przyjazdem do Hiszpanii,  lub skontaktowania się z naszym biurem telefonicznie lub                  mailowo i  wstępne określenie Państwa preferencji poprzez podanie następujących parametrów poszukiwanej nieruchomości:
 •   swój orientacyjny budżet przeznaczony na nieruchomość w Hiszpanii
 •   przybliżoną lokalizację nieruchomości
 •   czy dom/mieszkanie ma być blisko plaży, w centrum miasta, blisko pola golfowego, czy ma to być tzw. spokojna okolica z dala od zgiełku
 •  czy ma to być nieruchomość jako typowa inwestycja, dom na permanentny pobyt w Hiszpanii, mieszkanie na emeryturę, czy kupno i   inwestycja nieruchomości "pod wynajem" z możliwością generowania przychodów z wynajmu
Znając, choć w minimalnym stopniu, powyższe Państwa preferencje, będziemy w stanie wstępnie przygotować wachlarz nieruchomości do pokazania, podczas wizyty rekonesansowej w Hiszpanii. Przypominamy, iż w naszej ofercie mamy domy, wille, bungalowy i apartamenty w cenach od 25.000 euro do 6.000.000 euro i więcej. Wybór naprawdę jest duży i dlatego Nasi agenci muszą jak najlepiej się przygotować do Państwa wizyty reonasensowej przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( jest to uzależnione m.in.  od aktualnej oferty na rynku nieruchomości). 


2. przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( jest to uzależnione m.in.  od aktualnej oferty na rynku   
    nieruchomości). 

3. pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z finalizacją zakupu nieruchomości w tym :
 
 • numer NIE , konieczny do wszelkich formalności
 • założenie konta w banku
 • pomoc  i tłumaczenie w kontaktach z osobami które będą niezbędne do sfinalizowania zakupu np. właściciel nieruchomości, agenci biur nieruchomości
 • profesjonalna asysta podczas sporządenia aktu notarialnego
 • pomoc w formalnościach dotyczących zakupionej nieruchomości, których lista zostanie ustalona przed zakupem nieruchomości jak np. podłączenie wody, prądu, gazu, internet
 • asysta w okresie 1 m-ca od daty aktu notarialnego w innych wyżej nie wymienionych sprawach, w przypadku, gdy obie strony uznają to za konieczność  do normalnego funkcjonowania nieruchomości
Osoba z obywatelstwem polskim nabywająca nieruchomość w Hiszpanii, ma prawo przyprowadzić tłumacza przysięgłego, aby był obecny w czasie podpisywania aktu notarialnego i również w tym zakresie służymy Państwu pomocą.
 
Wśród Naszych usług możemy Państwu zaoferować pomoc w wynajmie samochodu z lotniska, odbioru z lotniska a także zakwaterowaniu.

Jeśli nie zawarto umowy na usługę podstawową również możemy zaoferować Nasze usługi :   35 €  ( wliczone 21 % VAT )   za godzinę pracy

Usługa obejmuje wszelkie uzgodnione czynności o ile nie naruszają prawa lub dobrych obyczajów.

W tym takie jak :

 
 • pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z finalizacją zakupu nieruchomości w tym :
 • numer NIE, konieczny do wszelkich formalności
 • założenie konta w banku
 • pomoc i tłumaczenie w kontaktach z osobami które będą niezbędne do sfinalizowania zakupu np. właściciel nieruchomości, agenci biur nieruchomości
 • profesjonalna asysta podczas sporządzenia aktu notarialnego
 • pomoc w formalnościach dotyczących zakupionej nieruchomości jak np. podłączenie wody, prądu, gazu, internet

Usługa posprzedażowa

Jeśli powstanie konieczność zajęcia się zadaniami wychodzącymi poza zakres standardowej umowy, możemy się nimi zająć.

Pobieramy wówczas opłatę za przepracowane godziny. Koszt wynosi 30 €  ( z 21 % VAT )  za pierwszą godzinę pracy i 10 € ( z 21 % VAT ) za każdą kolejną następującą po sobie.   Możemy też z góry określić ( mniej więcej ) konieczny czas pracy, oraz ustalić limit wydatków na dane zadanie. W ten sposób macie pewność, że opłata nie przekroczy założonego maksimum. Opłatę pobieramy po zakończeniu powierzonego nam zadania. 


W ramach naszych usług zapewniamy także kompleksową pomoc w remoncie obiektów w przypadku gdyby Nasza nieruchomość wymagała tego typu zabiegów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi hiszpańskimi firmami remontowymi. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami drogą mailową office@cenrobrokers.com lub telefonicznie +34 612268073.

Powrót do strony głównej

Cullera tajemniczy i fascynujący kurort nad Morzem Śródziemnym

Copyright © centrobrokers.com 2014