PolskiAngielskiHiszpański hiszpański
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
W HISZPANII
Strona główna » Hiszpania, czyli doskonałe miejsce na inwestycje na rynku nieruchomości


 

 

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Filmy You Tube

https://www.youtube.com/channel/UCi6EJ8ZEDLwC-yeHT1r6xAQ/videos

Pogoda w Walencji

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

 

Hiszpania liderem Cullera liderem. Błękitne Flagi 2022 rozdane!

Plaża w Cullera polecana przez National Geographic jako jedna z najbezpieczniejszych w Hiszpanii

Unikatowość Cullery docenona przez NASA

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Chmura tagów

Ogród botaniczny w Cullera

Hiszpania, czyli doskonałe miejsce na inwestycje na rynku nieruchomości

Hiszpania to jeden z najpiękniejszych krajów w Europie, pełen turystów, pięknych plaż, a także z bardzo atrakcyjnymi warunkami atmosferycznymi. W Hiszpanii słońce świeci przez ponad 320 dni w roku, a deszcz pada bardzo rzadko, dzięki czemu można wspaniale spędzać czas wolny. Sytuacja na rynku nieruchomości w Hiszpanii

 

Hiszpański rynek nieruchomości przyciąga wielu inwestorów, którzy decydują się na zakup domów i mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż. Popyt na rynku nieruchomości wciąż się utrzymuje i pojawia się coraz więcej projektów deweloperów (stan na I kwartał 2019 roku). W Hiszpanii można znaleźć wille na sprzedaż, w pobliżu ciepłego morza i piaszczystych plaż, dzięki czemu możliwy jest zarówno spokojny, jak i aktywny, wypoczynek. Bardzo szybko rozwija się także rynek najmu krótkoterminowego, zwłaszcza w lecie, w rejonach turystycznych, na przykład na Costa Brava, Costa del Sol, Costa Blanca. Warto zaznaczyć, że nieruchomości w głębi lądu sprzedają się dużo wolniej niż te, które znajdują się nad morzem. Ogólna sytuacja na rynku nieruchomości w Hiszpanii jest optymistyczna i dosyć stabilna, dlatego każdy, kto marzy o zakupie apartamentu w Hiszpanii, może zdecydować się na taką inwestycję. Uznaje się, że potencjał inwestycyjny w Hiszpanii wciąż jest wysoki, a dodatkowo ciągle pojawiają się nieruchomości bankowe, które można zakupić w atrakcyjnych cenach.

 

Czy warto kupić apartament w Hiszpanii?

 

Sprzyjające warunki atmosferyczne, a także piękne rejony turystyczne, ciepłe morze i komfortowe warunki do życia, sprawiają, że wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do Hiszpanii lub też na inwestycje w tym kraju. Apartament w Hiszpanii można kupić już za 50- 100 tysięcy euro, natomiast za dużo bardziej luksusowe domy trzeba zapłacić od 200 tysięcy euro do kilku milionów. Warto pamiętać o tym, że nieruchomości są najdroższe w sezonie letnim, dlatego dobrze decydować się na takie zakupy na jesień lub w zimie. Bardzo ważne jest, aby kupić taką nieruchomość, na której nie straci się w przyszłości i która będzie możliwa do wynajmu wakacyjnego. Właśnie dlatego dobrze jest inwestować w domy lub w mieszkania w miejscach turystycznych i w pobliżu morza. Każdy, kto może pracować zdalnie lub znaleźć dobrą posadę na miejscu w Hiszpanii, powinien przemyśleć zakup nieruchomości w Hiszpanii dla siebie. Dzięki temu możliwe jest komfortowe i wygodne mieszkanie w ciepłym kraju, w dogodnych warunkach atmosferycznych. Hiszpania zapewnia wysoki standard, a także wszelkie potrzeby indywidualne. Oczywiście warto pamiętać o dodatkowych kosztach, związanych z prowizją, podatkiem od nieruchomości i kosztami u notariusza. W przypadku nieruchomości bankowych warto także wziąć pod uwagę ewentualny remont. W Hiszpanii można znaleźć także luksusowe i eleganckie domy lub mieszkania wykończone i pod klucz. Nieruchomości w Hiszpanii można traktować jako doskonałą inwestycję nie tylko dla siebie, ale także dla swoich dzieci lub wnuków.


Powrót do strony głównej

NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII - ZOBACZ NASZE NOWOŚCI >>

ZOBACZ WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII >>

1234...22
Copyright © centrobrokers.com 2014
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu