PolskiAngielskiHiszpański hiszpański
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
W HISZPANII
Strona główna » Nieruchomości bankowe w Hiszpanii


 

 

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Filmy You Tube

https://www.youtube.com/channel/UCi6EJ8ZEDLwC-yeHT1r6xAQ/videos

Pogoda w Walencji

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

 

Hiszpania liderem Cullera liderem. Błękitne Flagi 2022 rozdane!

Plaża w Cullera polecana przez National Geographic jako jedna z najbezpieczniejszych w Hiszpanii

Unikatowość Cullery docenona przez NASA

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Chmura tagów

Ogród botaniczny w Cullera

Nieruchomości bankowe w Hiszpanii

Nieruchomości bankowe w Hiszpanii

 

Kryzys na rynku nieruchomości w Hiszpanii związany jest w dużej mierze z możliwością zakupu nieruchomości przejętych przez banki. W przypadku tego typu domów i mieszkań, ceny są dużo bardziej atrakcyjne i łatwo jest uzyskać kredyt. Warto jednak wziąć pod uwagę stan techniczny wymarzonej nieruchomości oraz konieczność remontu.

Nieruchomości bankowe są uznawane za atrakcyjną i interesują ofertę w Hiszpanii, zwłaszcza dla obcokrajowców. W rzeczywistości nieruchomości bankowe nie zawsze są najlepszą opcją, ze względu na spore koszty dodatkowe. Większość nieruchomości bankowych to domy, mieszkania i lokale, których nie udało się sprzedać właścicielom, zanim bank przejął daną nieruchomość. Właśnie dlatego bardzo ważne jest skontaktowanie się z biurem nieruchomości, takim jak CENTROBROKERS, w którym specjaliści oszacują realną wartość nieruchomości i doradzą, czy rzeczywiście warto decydować się na dany zakup. Dosyć często zdarza się, że nieruchomości bankowe, są w złym stanie technicznym i konieczny jest remont, dlatego dobrze jest zlecić ocenę kondycji budynku oraz samego mieszkania lub domu. Warto także pamiętać o tym, że niektóre nieruchomości są położone w mało atrakcyjnych lokalizacjach, na przykład na opustoszałych osiedlach lub w niezadbanych rejonach Hiszpanii. Z drugiej strony, można także znaleźć „perełki”, czyli nieruchomości w bardzo dobrych cenach i w dogodnych lokalizacjach.

 

Czy warto zdecydować się na nieruchomość bankową?

 

Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup nieruchomości w Hiszpanii, ze względu na niskie ceny, wspaniałą pogodę i atrakcyjne możliwości spędzania wolnego czasu. Wielu analityków doradza, aby wykorzystać hiszpański kryzys i zakupić nieruchomość bankową. Ceny mieszkań i domów w Hiszpanii spadły drastycznie, dlatego jest to doskonałe rozwiązanie inwestycyjne. Rzeczywiście, na rynku znaleźć można wiele tanich apartamentów, w korzystnych cenach, jednak za każdym razem należy dokładnie zastanowić się nad swoim wyborem i przemyśleć, czy z zakupem wiążą się jakieś dodatkowe koszty. Banki przejmują zwykle te nieruchomości, których nie udało się sprzedać właścicielom, co mogło być spowodowane brakiem czasu, brakiem klientów lub po prostu złym stanem nieruchomości. W Hiszpanii opłaca się inwestować w nieruchomości, jednak dobrze jest skontaktować się z agencją nieruchomości, aby profesjonalni doradcy stwierdzili, czy warto decydować się na dany zakup. Zdarza się także, że w biurze nieruchomości, klient otrzyma dużo lepszą ofertę domu lub mieszkania, które nie będzie wymagało remontu, ani dodatkowych nakładów finansowych. Kupno nieruchomości za granicą całkowicie zmienia postrzeganie rzeczywistości, ponieważ świadomość posiadania domu w tak urokliwym i ciepłym zakątku świata, wiąże się ze szczęściem i możliwościami wyjazdu na wakacje lub na stałe. Nieruchomości bankowe nie zawsze są najbardziej opłacalną i najlepszą opcją, jednak warto ją rozważyć i sprawdzić dokładnie dostępne oferty


Powrót do strony głównej

NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII - ZOBACZ NASZE NOWOŚCI >>

ZOBACZ WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII >>

1234...22
Copyright © centrobrokers.com 2014
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu