PolskiAngielskiHiszpański hiszpański
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
W HISZPANII
Strona główna » ZAKUP KROK PO KROKU


 

 

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Filmy You Tube

https://www.youtube.com/channel/UCi6EJ8ZEDLwC-yeHT1r6xAQ/videos

Pogoda w Walencji

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

 

Hiszpania liderem Cullera liderem. Błękitne Flagi 2022 rozdane!

Plaża w Cullera polecana przez National Geographic jako jedna z najbezpieczniejszych w Hiszpanii

Unikatowość Cullery docenona przez NASA

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Chmura tagów

Ogród botaniczny w Cullera

ZAKUP KROK PO KROKU


PRZEWODNIK KUPUJĄCEGO
 1. Jasne i otwarte sprecyzowanie Państwa oczekiwań
  – Wybór lokalizacji
  – Rodzaj nieruchomości
  – Ustalenie budżetu
  – Określenie celu, w którym nieruchomość ma być nabyta cele wypoczynkowe, inwestycyjne
 2. Przyjazd do Hiszpanii na wizytę inwestycyjną (nie jest to punktem obowiązkowym, może być pominięty, ale jest on dosyć istotny).
 3. W trakcie wizyty rekonesansowej klient może osobiście obejrzeć wybrane uprzednio z naszego katalogu nieruchomości. Oferujemy odbiór z lotniska przez naszego agenta i prezentację kilku nieruchomości dziennie a także pomagamy w  zakwaterowaniu na czas pobytu.
 4. Rezerwacja nieruchomości W przypadku podjęcia decyzji o zakupie jednej z prezentowanej przez nas nieruchomości, niezbędne będzie sporządzenie umowy i dokonanie rezerwacji, która w zależności od konkretnego przypadku wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości od 3 do 6  tys. euro. Wysokość tej kwoty uwarunkowana jest od wielu czynników m.in. od wartości nieruchomości, a także od wymagań właściciela itp. . W momencie zakupu kwota ta jest odejmowana od ostatecznej kwoty wartości nieruchomości.
 5. Kolejnym etapem jest uzyskanie numeru N.I.E (numer identyfikacyjny dla obcokrajowców). Można wyrobić go w Konsulacie Hiszpanii w Polsce lub na miejscu w Hiszpanii. Obywatele polscy mają możliwość wyrobienia takiego numeru bezpośrednio w Ambasadzie Królestwa Hiszpanii w Warszawie, znajdującej się przy ul. Mysliwiecka 4  00-459 w Warszawie
 6. Następnym krokiem nabycia nieruchomości jest otwarcie konta w jednym z hiszpańskich banków i w tym zakresie również służymy Państwu pomocą.  Otwarcie rachunku bankowego  ułatwi zapłatę pozostałej ceny nieruchomości oraz późniejsze uiszczanie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem nieruchomości.
 7. Uwiecznieniem procedury zakupy domu jest podpisanie umowy kupna sprzedaży w formie aktu notarialnego. W ramach naszych usług jesteśmy obecni przy podpisaniu tego dokumentu. Według hiszpańskiego Kodeksu Cywilnego i prawa hiszpańskiego, umowa pisemna kupna-sprzedaży ma postać aktu notarialnego, zawartego u notariusza w języku hiszpańskim. Istnieje możliwość asysty tłumacza przysięgłego przy podpisywaniu aktu notarialnego. Osoba z obywatelstwem polskim nabywająca nieruchomość w Hiszpanii, ma prawo przyprowadzić tłumacza przysięgłego, aby był obecny w czasie podpisywania aktu notarialnego i również w tym zakresie służymy Państwu pomocą.
 8. Ostatnim punktem jest  regulacja wszystkich kosztów notarialnych i opłat związanych z zarejestrowaniem nieruchomości. Koszty te wynoszą od ok. 13,5% (w przypadku nieruchomości w cenie 100 000 €), czyli 10% podatek od nieruchomości i ok 3,5% koszty notarialne, zarejestrowanie nieruchomości i opłaty urzędowe, a także niekiedy przepisanie wszelkich umów utrzymaniowych. Niekiedy mogą dojść  koszty wznowienia przyłączy typu woda, prąd, gaz ( jeśli ich nieruchomość wcześniej ich nie posiadała)

  W RAMACH NASZYCH USŁUG GWARANTUJEMY PAŃSTWU POMOC I OBECNOŚĆ NASZYCH AGENTÓW I PRAWNIKÓW NA KAŻDYM ETAPIE ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI


Powrót do strony głównej

NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII - ZOBACZ NASZE NOWOŚCI >>

ZOBACZ WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII >>

1234...22
Copyright © centrobrokers.com 2014
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu