PolskiAngielskiHiszpański hiszpański
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
W HISZPANII
Strona główna » INFORMACJE- prezentacja i asysta


 

 

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Filmy You Tube

https://www.youtube.com/channel/UCi6EJ8ZEDLwC-yeHT1r6xAQ/videos

Pogoda w Walencji

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

 

Hiszpania liderem Cullera liderem. Błękitne Flagi 2022 rozdane!

Plaża w Cullera polecana przez National Geographic jako jedna z najbezpieczniejszych w Hiszpanii

Unikatowość Cullery docenona przez NASA

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Chmura tagów

Ogród botaniczny w Cullera

INFORMACJE- prezentacja i asysta

Agencja Centro Brokers ZAPEWNIA PAŃSTWU PROFESJONALNE WIZYTY REKONENSASOWE
DZIĘKI NASZYM WYKWALIFIKOWANYM AGENTOM ORAZ PRAWNIKÓW O SZEROKIM WACHLARZEM OFERT!


NASZE BIURO MOŻE POCHWALIĆ SIĘ PAŃSTWU BARDZO BOGATĄ OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE MOŻEMY POKAZAĆ PAŃSTWU TU NA MIEJSCU W HISZPANII.

W przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o przyjeździe do Hiszpanii i skontaktowaniu się z Naszą Polską Agencją Nieruchomości w Hiszpanii Centro Brokers całkowicie BEZPŁATNIE zaprezentujemy Państwu nasze Nieruchomości. Również całkowicie gratis w zależności od czasu i Naszych  możliwości pokażemy je  i absolutnie też bez ponoszenia przez Państwa kosztów udzielimy niezbędnych informacji w zakresie zakupu nieruchomości.
 
W sytuacji, jeśliby Państwu potrzebowali Naszej Pomocy  podczas Waszego pobytu w  zakresie załatwienia  formalności takich jak uzyskanie numeru N.I.E., założenie konta bankowego, i abyśmy zorganizowali i zaprezentowali Wam konkretne nieruchomości (oferując  nasz transport ) podczas Waszego pobytu, wynegocjowali korzystniejszą  cenę wybranej nieruchomości, asystowali i byli obecni podczas umowy notarialnej i udzielili wszelkiej niezbędnej pomocy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności koniecznych do Waszego zamieszkania w Hiszpanii- jesteśmy również do Państwa dyspozycji w tym zakresie czyli podsumowując  Załatwiamy" wszelkie formalności związane z zakupem domu lub mieszkania w Hiszpanii od A do Z. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego w banku hiszpańskim na miejscu. Wszystko wyrabiamy na miejscu w Hiszpanii, bez pośredników i bez udziału biur pośredniczących na terenie Polski.

 

Istotnym faktem jest, iż nie wszystkie nieruchomości Agencji Nieruchomości Centro Brokers są dostępne na stronie
Okoliczność ta wynika m.in. z tego, że są to tzw. nieruchomości perełki, które na rynku nieruchomości są 1 dzień a nawet kilka godzin... minut... . Również i podczas Waszego rekonesansu mogą pojawić się inne nieruchomości niedostępne na Naszej stronie, które dopiero co trafiły na rynek nieruchomości. W obydwu tych przypadkach udostępniamy je Państwo do wglądu i włączymy do programu Waszej wizyty rekonesansowej.. Jednkaże nie możemy zagwarantować, iż będą nieruchomości tego typu dostępne dla wszystkich chętnych i potencjalnych klentów.  Zabezpieczeniem, iż wybrana przez Nas nieruchomość będzie zarezerwowana przez Nas a tym samym  niedostępna dla innych oglądających- jest wpłacenie kwoty rezerwacyjnej Przyjętą praktyką w Hiszpanii przez wszystkie biura i agencje nieruchomości, co za tym idzie, również biuro nieruchomości Centro Brokers, pobiera wpłatę rezerwacyjną-zaliczkę w wysokości od 3.000 do 10.000 Euro i sporządzenie wstępnej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Zabezpiecza to nas przed tym, iż nikt po nas, oglądający nieruchomość, już jej nie kupi, a my mamy czas na spokojne zgromadzenie wszelkich dokumentów i formalności niezbędnych do dokanonania  zakupu.

 
1. przygotowanie wizyty rekonesansowej. Bardzo ułatwia nam zadanie, wypełnienie przez  Państwa formularza dostępnego na Naszej stronie          internetowej w zakładce Co chcesz kupić?  , przed przyjazdem do Hiszpanii,  lub skontaktowania się z naszym biurem telefonicznie lub              mailowo i  wstępne określenie Państwa preferencji poprzez podanie następujących parametrów poszukiwanej nieruchomości:
  •   swój orientacyjny budżet przeznaczony na nieruchomość w Hiszpanii
  •   przybliżoną lokalizację nieruchomości
  •   czy dom/mieszkanie ma być blisko plaży, w centrum miasta, blisko pola golfowego, czy ma to być tzw. spokojna okolica z dala od zgiełku
  •   czy ma to być nieruchomość jako typowa inwestycja, dom na permanentny pobyt w Hiszpanii, mieszkanie na emeryturę            czy kupno i inwestycja nieruchomości "pod wynajem" z możliwością generowania przychodów z wynajmu
Znając, choć w minimalnym stopniu, powyższe Państwa preferencje, będziemy w stanie wstępnie przygotować wachlarz nieruchomości do pokazania, podczas wizyty rekonesansowej w Hiszpanii. Przypominamy, iż w naszej ofercie mamy domy, wille, bungalowy i apartamenty w cenach od 25.000 euro do 6.000.000 euro i więcej. Wybór naprawdę jest duży i dlatego Nasi agenci muszą jak najlepiej się przygotować do Państwa wizyty rekonesansowej przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( jest to uzależnione m.in.  od aktualnej oferty na rynku nieruchomości). 


2. przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( ilość nieruchomości jest uzależniona m.in.  od aktualnej oferty na rynku nieruchomości odpowiadającym Państwa preferencjom). 

3. Do działalności Naszego Biura należy również obsługa prawno cywilna,  oferta obejmuje m.in.

- weryfikacja i analiza stanu prawnego nieruchomości
- uzyskanie numeru NIE  niezbędnego do zakupu nieruchomości przez obcokrajowca nierezydenta (dot. jednej osoby)
- asysta przy otworzeniu rachunku bankowego w banku hiszpańskim
- ustalenie tytułu prawnego dotychczasowych właścicieli i użytkowników wieczystych
- sprawdzenie stanu opłat i ewentualnych roszczeń osób trzecich
- sporządzenie lub analiza prywatnej umowy kupna sprzedaży
- sporządzenie, analiza, ewentualna modyfikacja notarialnej umowy kupna sprzedaży nieruchomości
- umówienie spotkania notarialnego w celu sfinalizowania transakcji
- możliwość asysty podczas czynności notarialnej wraz z tłumaczeniem symultanicznym
- pomoc w uiszczeniu podatków we właściwym Urzędzie Skarbowym
- dokonanie wpisu własności do Rejestru Nieruchomości (Registro de la Propiedad)
- pomoc w dokonaniu właściwych zmian w jednostkach administracyjnych
- pomoc w dokonaniu zmian w umowach z usługodawcami mediów (prąd woda gaz internet)


całościowy koszt tej usługi 3% wartości transakcji  plus vat minimum 2000€+vat

Osoba z obywatelstwem polskim nabywająca nieruchomość w Hiszpanii, ma prawo przyprowadzić tłumacza przysięgłego, aby był obecny w czasie podpisywania aktu notarialnego i również w tym zakresie służymy Państwu pomocą.

4.
Koszty związane z zakupem nieruchomości
  • podatek 10% od ceny nieruchomości - VAT (opodatkowanie nowych budynków, dot. nieruchomości z  rynku pierwotnego)  lub ITP tj.podatek od przeniesienia własności, (opodatkowanie przy zakupie mieszkań z rynku wtórnego)
  • koszta notarialne (ok 1000€ ) opłat należy dokonać do dnia 30 od dnia podpisania akta notarialnego
  • opłaty związane  z tzw. rejestrem gruntu - rejestracja aktów podpisanych przez notariusza w tym także wpis do Registro de la Propiedad (odpowiednik polskiej Księgi Wieczystej). Opłaty są ustalane przez przepisy i zależą od ceny nieruchomości
  • obsługa prawno cywilna  świadczona przez Nasze Biuro
Wśród Naszych usług możemy Państwu zaoferować pomoc w wynajmie samochodu z lotniska, odbioru z lotniska a także zakwaterowaniu.

Usługa posprzedażowa

Zajmujmy się wszelkimi problemami, które mogą powstać w związku z dokonanym zakupem.

Jeśli powstanie konieczność zajęcia się zadaniami wychodzącymi poza zakres standardowej umowy, możemy się nimi zająć.

Pobieramy wówczas opłatę za przepracowane godziny. Koszt wynosi 30 €  ( z 21 % VAT )  za pierwszą godzinę pracy i 10 € ( z 21 % VAT ) za każdą kolejną następującą po sobie.   Możemy też z góry określić ( mniej więcej ) konieczny czas pracy, oraz ustalić limit wydatków na dane zadanie. W ten sposób macie pewność, że opłata nie przekroczy założonego maksimum. Opłatę pobieramy po zakończeniu powierzonego nam zadania. 


W ramach naszych usług zapewniamy także kompleksową pomoc w remoncie obiektów w przypadku gdyby Nasza nieruchomość wymagała tego typu zabiegów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi hiszpańskimi firmami remontowymi. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami drogą mailową office@cenrobrokers.com lub telefonicznie +34 612268073.

Powrót do strony głównej

NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII - ZOBACZ NASZE NOWOŚCI >>

ZOBACZ WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII >>

1234...22
Copyright © centrobrokers.com 2014
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu