PolskiHiszpańskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » INFORMACJE- prezentacja i asysta

                                                                                                                                       

Tel. (+48) 665 618 314 
Tel. (+34) 612 268 073

Pogoda w Walencji

Swobodny wjazd do Hiszpanii już od 21 czerwca

alt
Hiszpania otwiera swoje granice dla podróżnych z krajów Unii Europejskiej
bez obowiąku przymusowej kwarantanny

LOTY OD 1 LIPCA DO WALENCJI

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Cullera fascynujący i tajemniczy kurort nad Morzem Śródziemnym

alt

Windows docenił już niesamowitosć plaż w Cullera teraz czas na Ciebie...

Co warto odwiedzić w Cullera?

CULLERA CENTRO DE TURISMO

Odkryj plaże w Cullera

Cullera- idealne warunki do uprawiania sportów wodnych

Aquapolis /aquapark/park wodny w Cullera

Barrio del Pozo- czas zatrzymał się tu w miejscu

Zamek/Sanktuarium w Cullera

El Faro/Latarnia morska w Cullera

La Laguna del Estany Jezioro w Cullera

Muzeum Piratów w Cullera

Muzeum Ryżu w Cullera

Muzeum Czekolady obok Cullera

Ogród botaniczny w Cullera

Chmura tagów

INFORMACJE- prezentacja i asysta

Agencja Centro Brokers ZAPEWNIA PAŃSTWU PROFESJONALNE WIZYTY REKONENSASOWE
DZIĘKI NASZYM WYKWALIFIKOWANYM AGENTOM ORAZ PRAWNIKÓW O SZEROKIM WACHLARZEM OFERT!


NASZE BIURO MOŻE POCHWALIĆ SIĘ PAŃSTWU BARDZO BOGATĄ OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE MOŻEMY POKAZAĆ PAŃSTWU TU NA MIEJSCU W HISZPANII.

W przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o przyjeździe do Hiszpanii i skontaktowaniu się z Naszą Polską Agencją Nieruchomości w Hiszpanii Centro Brokers całkowicie BEZPŁATNIE zaprezentujemy Państwu nasze Nieruchomości. Również całkowicie gratis w zależności od czasu i Naszych  możliwości pokażemy je  i absolutnie też bez ponoszenia przez Państwa kosztów udzielimy niezbędnych informacji w zakresie zakupu nieruchomości.
 
W sytuacji, jeśliby Państwu potrzebowali Naszej Pomocy  podczas Waszego pobytu w  zakresie załatwienia  formalności takich jak uzyskanie numeru N.I.E., założenie konta bankowego, i abyśmy zorganizowali i zaprezentowali Wam konkretne nieruchomości (oferując  nasz transport ) podczas Waszego pobytu, wynegocjowali korzystniejszą  cenę wybranej nieruchomości, asystowali i byli obecni podczas umowy notarialnej i udzielili wszelkiej niezbędnej pomocy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności koniecznych do Waszego zamieszkania w Hiszpanii- jesteśmy również do Państwa dyspozycji w tym zakresie czyli podsumowując  Załatwiamy" wszelkie formalności związane z zakupem domu lub mieszkania w Hiszpanii od A do Z. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego w banku hiszpańskim na miejscu. Wszystko wyrabiamy na miejscu w Hiszpanii, bez pośredników i bez udziału biur pośredniczących na terenie Polski.
 
Usługi dotyczące zakupu nieruchomości oraz pomocy w załatwianiu formalności
1200 € (plus VAT 21%) ~1500€- usługa podstawowa, na którą składają się dwie częśći:

 
 • 200 € (plus podatek VAT w wys. 21 %) - zaliczka na poczet asystencji  oraz pomocy w załatwieniu spraw administracyjnych np. uzyskanie numer N.I.E., założenia konta bankowego , płatna na konto najpóźniej 3 dni przed Państwa  przyjazdem. Jest to konieczność , abyśmy mogli przygotować i  zaplanować dla Państwa wizytę, w tym rezerwacje nieruchomości do pokazania.
 
 • 1000 € (plus podatek VAT w wys. 21 %) - dopłata przy sfinalizowanym zakupie nieruchomości, płatne najpóźniej w dniu zawarcia umowy ostatecznej/podpisania aktu notarialnego.

Istotnym faktem jest, iż nie wszystkie nieruchomości Agencji Nieruchomości Centro Brokers są dostępne na stronie,. są dostępne na stronie. Okoliczność ta wynika m.in. z tego, że są to tzw. nieruchomości perełki, które na rynku nieruchomości są 1 dzień a nawet kilka godzin... minut... . Również i podczas Waszego rekonesansu mogą pojawić się inne nieruchomości niedostępne na Naszej stronie, które dopiero co trafiły na rynek nieruchomości. W obydwu tych przypadkach udostępniamy je Państwo do wglądu i włączymy do programu Waszej wizyty rekonesansowej.. Jednkaże nie możemy zagwarantować, iż będą nieruchomości tego typu dostępne dla wszystkich chętnych i potencjalnych klentów.  Zabezpieczeniem, iż wybrana przez Nas nieruchomość będzie zarezerwowana przez Nas a tym samym  niedostępna dla innych oglądających- jest wpłacenie kwoty rezerwacyjnej Przyjętą praktyką w Hiszpanii przez wszystkie biura i agencje nieruchomości, co za tym idzie, również biuro nieruchomości Centro Brokers, pobiera wpłatę rezerwacyjną-zaliczkę w wysokości od 3.000 do 10.000 Euro i sporządzenie wstępnej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Zabezpiecza to nas przed tym, iż nikt po nas, oglądający nieruchomość, już jej nie kupi, a my mamy czas na spokojne zgromadzenie wszelkich dokumentów i formalności niezbędnych do dokanonania  zakupu.

Na usługę podstawową składają się m.in. następujące czynności :
1. przygotowanie wizyty rekonesansowej. Bardzo ułatwia nam zadanie, wypełnienie przez  Państwa formularza dostępnego na Naszej stronie          internetowej w zakładce Co chcesz kupić?  , przed przyjazdem do Hiszpanii,  lub skontaktowania się z naszym biurem telefonicznie lub                  mailowo i  wstępne określenie Państwa preferencji poprzez podanie następujących parametrów poszukiwanej nieruchomości:
 •   swój orientacyjny budżet przeznaczony na nieruchomość w Hiszpanii
 •   przybliżoną lokalizację nieruchomości
 •   czy dom/mieszkanie ma być blisko plaży, w centrum miasta, blisko pola golfowego, czy ma to być tzw. spokojna okolica z dala od zgiełku
 •  czy ma to być nieruchomość jako typowa inwestycja, dom na permanentny pobyt w Hiszpanii, mieszkanie na emeryturę, czy kupno i   inwestycja nieruchomości "pod wynajem" z możliwością generowania przychodów z wynajmu
Znając, choć w minimalnym stopniu, powyższe Państwa preferencje, będziemy w stanie wstępnie przygotować wachlarz nieruchomości do pokazania, podczas wizyty rekonesansowej w Hiszpanii. Przypominamy, iż w naszej ofercie mamy domy, wille, bungalowy i apartamenty w cenach od 25.000 euro do 6.000.000 euro i więcej. Wybór naprawdę jest duży i dlatego Nasi agenci muszą jak najlepiej się przygotować do Państwa wizyty rekonesansowej przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( jest to uzależnione m.in.  od aktualnej oferty na rynku nieruchomości). 


2. przygotowanie od 3 do 10 nieruchomości spełniających państwa oczekiwania lub do nich zbliżone ( jest to uzależnione m.in.  od aktualnej oferty na rynku   
    nieruchomości). 

3. pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z finalizacją zakupu nieruchomości w tym :
 
 • numer NIE , konieczny do wszelkich formalności
 • założenie konta w banku
 • pomoc  i tłumaczenie w kontaktach z osobami które będą niezbędne do sfinalizowania zakupu np. właściciel nieruchomości, agenci biur nieruchomości
 • profesjonalna asysta podczas sporządenia aktu notarialnego
 • pomoc w formalnościach dotyczących zakupionej nieruchomości, których lista zostanie ustalona przed zakupem nieruchomości jak np. podłączenie wody, prądu, gazu, internet
 • asysta w okresie 1 m-ca od daty aktu notarialnego w innych wyżej nie wymienionych sprawach, w przypadku, gdy obie strony uznają to za konieczność  do normalnego funkcjonowania nieruchomości
Osoba z obywatelstwem polskim nabywająca nieruchomość w Hiszpanii, ma prawo przyprowadzić tłumacza przysięgłego, aby był obecny w czasie podpisywania aktu notarialnego i również w tym zakresie służymy Państwu pomocą.
 
Wśród Naszych usług możemy Państwu zaoferować pomoc w wynajmie samochodu z lotniska, odbioru z lotniska a także zakwaterowaniu.

Jeśli nie zawarto umowy na usługę podstawową również możemy zaoferować Nasze usługi :   35 €  ( wliczone 21 % VAT )   za godzinę pracy

Usługa obejmuje wszelkie uzgodnione czynności o ile nie naruszają prawa lub dobrych obyczajów.

W tym takie jak :

 
 • pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z finalizacją zakupu nieruchomości w tym :
 • numer NIE, konieczny do wszelkich formalności
 • założenie konta w banku
 • pomoc i tłumaczenie w kontaktach z osobami które będą niezbędne do sfinalizowania zakupu np. właściciel nieruchomości, agenci biur nieruchomości
 • profesjonalna asysta podczas sporządzenia aktu notarialnego
 • pomoc w formalnościach dotyczących zakupionej nieruchomości jak np. podłączenie wody, prądu, gazu, internet

Usługa posprzedażowa

Zajmujmy się wszelkimi problemami, które mogą powstać w związku z dokonanym zakupem.

Jeśli powstanie konieczność zajęcia się zadaniami wychodzącymi poza zakres standardowej umowy, możemy się nimi zająć.

Pobieramy wówczas opłatę za przepracowane godziny. Koszt wynosi 30 €  ( z 21 % VAT )  za pierwszą godzinę pracy i 10 € ( z 21 % VAT ) za każdą kolejną następującą po sobie.   Możemy też z góry określić ( mniej więcej ) konieczny czas pracy, oraz ustalić limit wydatków na dane zadanie. W ten sposób macie pewność, że opłata nie przekroczy założonego maksimum. Opłatę pobieramy po zakończeniu powierzonego nam zadania. 


W ramach naszych usług zapewniamy także kompleksową pomoc w remoncie obiektów w przypadku gdyby Nasza nieruchomość wymagała tego typu zabiegów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi hiszpańskimi firmami remontowymi. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami drogą mailową office@cenrobrokers.com lub telefonicznie +34 612268073.

Powrót do strony głównej
Copyright © centrobrokers.com 2014